Проект EUbiomt

Call for proposals 2020 – EAC-A02-2019-JMO
Reference: 620717-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE
Acronym: EUbiomt
Project Title: “Modern European trends in biomedical higher education: Bionanomaterials.”

Після прийняття Угоди про асоціацію Україна-ЄС Сумський державний університет швидко стає дослідницьким університетом, користуючись європейським зразком для наслідування та за люб’язної підтримки Ініціативи Erasmus+ JM. Біомедицина та біотехнології є одними з головних рушійних сил сучасної еволюції європейських технологій. Останнім часом європейська біомедична освіта досягла значного прогресу. Тому модуль EUbiomt JM направлений на введення європейських досліджень до нашої біомедичної навчальної програми бакалаврату. Цей модуль JM спрямований на вивчення найкращих європейських політик і практик у біомедичній вищій освіті. Курс зосереджений на викладанні нових європейських розробок у наноматеріалах (наночастинки, графен тощо); сучасні методи діагностики та лікування (тераностика, фототермотерапія та ін.); та еволюції регенеративних підходів з використанням біонаноматеріалів. Навчання проводиться досвідченими викладачами з міцними зв’язками з європейськими університетами та R&D компаніями. Модуль складається з навчального курсу для студентів-медиків, а також літньої школи, круглих столів та інших активностей для всіх зацікавлених у знаннях про передовий досвід і обізнаності про біомедичні дослідження в ЄС. Наш проект – це чудова можливість зрозуміти, що таке бути науковцем у Європі, як вивчають біоматеріали в Європі, як здійснюється викладання в Європі, і як ми можемо наблизити нашу медичну освіту до стандартів ЄС.